Lot 128
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Victor Linford (1940-2002)

Figuren in een surrealistisch landschap met rode zon

rechtsonder get. en gedateerd '75 '76

olieverf op board, 57x57 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300