Lot 122
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Simon Moulijn (1866-1948)

'Kacheltje'

linksonder get. en gedateerd '91

aquarel op papier, 40x22 cm

Herkomst:
-Collectie Eco Moulijn, Den Haag.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400