Lot 119
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Simon Moulijn (1866-1948)

'Boschrand'

rechtsonder get. met initiaal 'M' en gedateerd '46

olieverf op board, 48,5x58,5 cm

€ 400,00
€ 500,00

Startbod: € 400