Lot 117
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Raoul Hermans (20e eeuw)

Boswachterswoning in de Hertenkamp, Den Haag

rechtsonder get.

olieverf op doek, 39x49 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300