Lot 113
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Gerard Westermann (1880-1971)

Een parmantige haan

rechtsonder gemonogrammeerd

olieverf op doek, 38x42 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300