Lot 582
Indonesian Art Sale Online - 29 August 2019
Johan Hendrik Pootjes (1882-1944)

Een jong Balinees kind

gesigneerd met initialen 'JHP.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 36x30 cm (afm. incl. lijst)

€ 150,00
€ 250,00

Startbod: € 160