Lot 105
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Vlaamse School (18e eeuw)

De geseling van een vrouw

olieverf op doek, geplakt op paneel, 23x18 cm

€ 400,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400