Lot 116
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
John Louis Torenbeek (1927)

Villa Trento, Carli, Italië

linksonder get. en in dorso gedateerd 1998

olieverf op doek, 99x149 cm

Literatuur:
-I. Meurs, W. Otterspeer, C. Straus en M. Koolbergen, 'John Louis Torenbeek', Zwolle 2002, afb. p. 69. (het boek zit bij dit werk).

€ 1.000,00
€ 1.500,00

Startbod: € 1.000