Lot 123
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Arie Martinus Luyt (1879-1951)

Het strijdveld

rechtsonder get. en gedateerd 1945

olieverf op doek, 59x79 cm

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600