Lot 528
Post-War & Contemporary Art Online - april 2019
Cornelius Rogge (1932)

Studie: Landschap en Heelal

gesigneerd en gedateerd 'C. Rogge '85' (rechtsonder)

gouache en collage op papier, 49x69 cm (met lijst 50x70,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 260