Lot 527
Post-War & Contemporary Art Online - april 2019
Marinus Boezem (1934)

gesigneerd en gedateerd 'Boezem '84' (middenonder)

kleurenlitho met collage, genummerd 60/90, zonder lijst, het hele blad: 63x90 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100