Lot 609
Post-War & Contemporary Art Online - april 2019
Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

gesigneerd en gedateerd 'guillaume loanjoe '61' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 49x64 cm

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 160