Lot 553
Post-War & Contemporary Art Online - april 2019
Aat Verhoog (1933)

gesigneerd en gedateerd 'Aat Verhoog 1972/1973' (middenrechts)

gemengde techniek en goudblad op papier, 46,5x52,5 cm (met lijst: 73x73 cm)

Conditie goed, papier licht gebobbeld, in de lijst beoordeeld.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 350