Lot 122
Spring Auction: European Fine Art 2019
Piet van der Hem (1885-1961)

Stilleven met Chinese dekselvaas en beeld van een heiliger

olieverf op doek, 113x83 cm

Herkomst: Afkomstig van de familie van de kunstenaar.

€ 1.000,00
€ 1.500,00