Lot 107
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Johan Marinus Schmidt Crans (1830-1907)

De jonge violist

gesigneerd en gedateerd '51 (rechtsonder)

olieverf op paneel, zonder lijst, 55x43

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500