Lot 88
Najaarsveiling 2014
Boris Nicolaiev (1925)

Roze rozen in een glas

rechtsonder get. en in dorso get. en gedateerd 1992

olieverf op doek, 37x41 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400