Lot 103
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Mórisz / Maurice Góth (1873-1944)

Vissershaven van Douarnenez, Bretagne-Frankrijk

linksonder get.

olieverf op doek, 34,5x44 cm

Vergelijk dit werk met een olieverf 'Harbour of Douarnenez, France' (gedateerd 1924), geveild bij Christie's Amsterdam, 21 Jan 2003, lot 422.

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300