Lot 111
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Europese School (begin 20e eeuw)

Bloemenmeisje

olieverf op doek, zonder lijst, 74x106 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800