Lot 588
Alan M. Hunt (1947)

Waterbuffels

gesigneerd 'Alan.M.Hunt.' (linksonder)

gouache op papier, 23x40 cm (met lijst: 47x63 cm)

Provenance: -Galerij de Wildbaan, Elspeet.

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160