Lot 42
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Reinier Sybrand Bakels (1873-1956)

Scheepswerfje

linksonder get. en gedateerd '17

olieverf op doek, 37,5x58 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260