Lot 38
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Ad Verdonk (1894-1977)

De jonge visser

gesigneerd en gedateerd 1946 (rechtsonder)

olieverf op doek, 69x49 cm (met lijst: 86x66 cm)

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300