Lot 5505
Najaarsveiling 2014
Een mahoniehouten bonheur

Hollands, tweede helft 19e eeuw

de onderkast met twee deuren een een lade, de opstand met een ovale spiegel in de deur en gebogen kap met gestoken kuif.

250x110x55 cm

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 0