Lot 21
Spring Auction: European Fine Art 2019
Hollandse School (laat 17e eeuw)

Figuren bij boten in een riviervallei / Activities in a Rhine valley

olieverf op paneel, 35x31 cm

€ 1.500,00
€ 2.500,00