Lot 4519
Najaarsveiling 2014
Albert Hinrich Hussmann (1874-1946)

eerste helft 20e eeuw, gesigneerd

staand veulen op ovaal basement, "Godert Joustra prijs 19-7-1970"

H 22 cm

€ 700,00
€ 1.000,00

Startbod: € 0