Lot 95
Spring Auction: European Fine Art 2019
Omgeving van Hippolyte Camille Delpy (19e eeuw)

Een rivier bij zonsondergang

gesigneerd 'H.C. Delpy' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 15,5x26 cm (met lijst: 26x36,5 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 800,00

Hamerprijs: € 800