Lot 4518
Najaarsveiling 2014
Kees Verkade (1941)

gemonogrammeerd en gedateerd '78

bronzen sculptuur van een atlete, "Ludmila"

L 23 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200