Lot 3102
Najaarsveiling 2014
Een serie van acht blauw wit borden

Kangxi, zeven met zeskaraktermerk Chenghua, één gemerkt Qi yu bao ding zhi zhen

met een centraal medaillon met een hazenjacht met ruiters, zg. "Joosje te paard", de rand met gestileerde lotus, één met iets afwijkend decor. (8)

D 20 cm

some very small rim chips, one with restoration on the rim.

€ 5.000,00
€ 5.000,00

Startbod: € 5.000