Lot 179
Winterveiling - december 2019
César Domela (1900-1992)

Witte aronskelken in vaas,
verso: studie van een Kaketoe

linksonder get. en gedateerd 1924

gouache op dik papier, 65x51 cm

Herkomst:
-Nalatenschap Marcel Vos, Amsterdam.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 700