Lot 4517
Najaarsveiling 2014
Kees Verkade (1941)

gemonogrammeerd en gedateerd '78

de voetballer Johan Cruijff.

H 22,5 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500