Lot 517
Post-War & Contemporary Art Online - april 2019
Jan Dibbets (1941)

Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 'J. Dibbets '65' (rechtsonder), potloodtekening op papier, zonder lijst in passe-partout, 25,5x32 cm

Herkomst: Nalatenschap M.M.M. Vos.

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 400