Lot 4516
Najaarsveiling 2014
José Cardona (1878-1923)

begin 20e eeuw, gesigneerd

"Terrassier", landarbeider met schop, op een ovale voet.

H 39 cm

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 0