Lot 41
Online Only - Fine Art - juni 2019
Nato Frasca (1931-2006)

IL VOLUME I

gesigneerd, gedateerd 1971 en opgedragen (op de achterzijde)

een houten multiple, genummerd 46/60, 26x26x3 cm

Conditie: hoek r.o. en r.b. licht beschadigd

€ 40,00
€ 80,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70