Lot 34
Online Only - Fine Art - juni 2019
Angelo Dozio (1941)

gesigneerd en gedateerd 'Angelo Dozio 1973' (op de achterzijde)

acryl op doek, zonder lijst, 50x70 cm

Conditie: de randen met kleine beschadigingen (afschavingen)

€ 300,00
€ 400,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300