Lot 37
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hendrikus Mattheus Horrix (1845-1923)

Buurpraatje bij bruggetje over de sloot, Zeeland

rechtsonder get. en gedateerd '70

olieverf op doek, 66x46 cm

€ 1.000,00
€ 1.400,00

Startbod: € 1.000