Lot 48
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Guennadi Bernadsky (1956)

Ontbijtstilleven

linksonder gesigneerd in Cyrillisch schrift, tevens in dorso get.

olieverf op doek, 52x71,5 cm

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600