Lot 39
Online Only - Fine Art - juni 2019
Ernst Benkert (1928-2010)

Geometrische compositie

gedateerd en geannoteerd 'March 10-12, 1974/H pencil' (rechtsonder) en op de achterkant gesigneerd

gouache en potlood op papier, zonder lijst, 56,5x77 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200