Lot 42
Online Only - Fine Art - juni 2019
Nato Frasca (1931-2006)

twee originele werken op papier, één preegdruk en twee foto's, alle werken gesigneerd en gedateerd jaren '60 en '70, afm. van 4,5 x15 tot 39x25 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90