Lot 40
Online Only - Fine Art - juni 2019
Nato Frasca (1931-2006)

Orpheus (1978)

gesigneerd, betiteld en gedateerd (op de achterzijde)

een multimedia object (spiegel, metaal, hout, verf), 35x35x3 cm

Conditie: hoek r.o. met beschadiging

€ 100,00
€ 150,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475