Lot 45
Online Only - Fine Art - juni 2019
Vincenzo Cecchini (1934)

A.E. 32

beide gesigneerd en geannoteerd 'A.E. 32a Cecchini' en 'A.E. 32b Cecchini' resp. (op de achterkant)

acryl en olieverf op doek (2), beide zonder lijst, elk 25,5x30,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500