Lot 32
Online Only - Fine Art - juni 2019
John Mitchell (1942-2014)

in dorso tweemaal gesigneerd in initialen en gedateerd '76 tevens geannoteerd 4B en 4L

acryl op doek, zonder lijst, 121,5x122,5 cm

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300