Lot 33
Online Only - Fine Art - juni 2019
John Mitchell (1942-2014)

'Convoy I', in dorso tweemaal gesigneerd in initialen, gedateerd 1979 en getiteld, acryl op doek, zonder lijst.

120x129,5 cm.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300