Lot 31
Online Only - Fine Art - juni 2019
Ton van Os (1941)

Hommage aan Paolo Ucello Nr. 10

gesigneerd en gedateerd 'TON VAN OS 1993' en betiteld (op het spieraam)

acryl op doek, zonder lijst, 130x190 cm

€ 200,00
€ 400,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220