Lot 30
Online Only - Fine Art - juni 2019
Ton van Os (1941)

Deur

gesigneerd en gedateerd 'TON VAN OS 72-73' (rechtsboven), tevens gesigneerd en betiteld (op het spieraam)

acryl op doek, zonder lijst, 150x170 cm

Conditie: kleine restauratie linksonder

€ 200,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200