Lot 37
Najaarsveiling 2014
Manier van Scherrewitz (20e eeuw)

Schelpenvisser

rechstonder get.

olieverf op paneel, 28,5x37,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300