Lot 4005
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Een Weens bronzen briefopener

Begin 20e eeuw, gemerkt met cirkel.

Bekroond door een uilenpaar op een boomstronk, beschilderd in natuurlijke kleuren.

L 35 cm.

Lichte beschadigingen van de beschildering.

€ 150,00
€ 250,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200