Lot 129
Spring Auction: European Fine Art 2019
Jan Toorop (1858-1928)

'De Zaaier'/The Sower

gesigneerd in de druk 'Toorop'; gesigneerd met inkt 'JThToorop' (rechtsonder); met inscriptie in potlood 'aan Johanna Nijland van' (rechtsonder)

litho (II staat), zonder lijst, 22x33 cm

Provenance:
-Veiling, Paul Brandt, Amsterdam, 17 juni 1960, lot 695.

Gemaakt in 1895.

€ 1.500,00
€ 2.500,00