Lot 44
Spring Auction: European Fine Art 2019
Philip Sadée (1837-1904)

Oud poortje bij een landhuis

rechtsonder get. en gedateerd 1865

olieverf op papier, geplakt op paneel, 33,5x35 cm

€ 2.500,00
€ 3.500,00