Lot 36
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Hollandse School (tweede helft 17e eeuw)

Een herder met zijn kudde

olieverf op doek, 90x113 cm

Herkomst:
-Collectie familie Splitter-Marcus, Den Haag.

€ 600,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550