Lot 35
Algemene kunst- en antiekveiling - Maart 2019
Herman Moerkerk (1879-1949)

Op de bloemenmarkt

rechtsonder get. en gedateerd '36

olieverf op doek, 150x117 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 425,00

Hamerprijs: € 425