Lot 257
Online-Only - Fine Art & zilver - januari/februari 2019
Jan Franken (1878-1959)

Stilleven met pioenrozen, lupinen en hortensia

gesigneerd 'Jan Franken' (rechtsonder)

olieverf op doek, 100x85 cm (met lijst: 120x105 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240